top of page

Educating for Happiness. Montessori at Home: From Their to Practice // Marta Prada

248 sayfa, 2018, Oberon


#eğitim #montessori #mutluluk


Bu kitap Montessori'nin saygı, güven ve sevgi ilkelerini eve taşımak için farkındalık, araçlar ve pratik fikirlerle dolu.


Mutluluk, her gün sizi çevreleyen şeylerin tadını çıkarabilme yeteneği ve çocukluk, bunu yapabilecek sağlıklı ve bütünleşmiş bir kişilik inşa etme zamanı. Çocukların meraklı, tutkulu, özerk ve kendine güvenen bireyler olmalarına nasıl yardımcı olabiliriz? 


Eğitmek için öğretmek zorunda değilsiniz, olmak zorundasınız. Bu nedenle, çocuklarınızı daha iyi anlamanın yanı sıra, kendiniz üzerinde çalışmaya başlamak için pratik bir rehberiniz olacak: daha şefkatli, daha alçakgönüllü, yaratıcı ve hepsinden önemlisi daha mutlu, çünkü aşırı talep ve suçluluk ebeveynliğin tadını çıkarmamızı engelliyor. Bu kitapla, çocukluğun uyku, sinirlilik, çatışmalar, korkular ve bunun gibi en önemli duygu ve zorluklarına eşlik edecek bir yolculuğa çıkacaksınız. 


Daha fazla bilgi için tıklayın.

atlas_logo_edited.png

Bizi sosyal medyada takip edin.

  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram

Copyright 2022 [Zoa Web Design] 

atlas

(ﺍﻃﻠﺲ) i. (Ar. aṭles) İpekten sık dokunmuş, yüzü parlak, daima düz renkli, üstünde motif bulunmayan, sertçe, tüysüz, makbul bir kumaş çeşidi: Atlas-ı zer-beft giysem bir siyeh çuldur bana (Zâtî). Sırtında görüp gayrilerin atlas u dîbâ / Gam çekme kim sırtımda benim köhne abâ var (Rûhî-i Bağdâdî’den). Yârin giydiği atlasın hası / Silindi gönlünün kalmadı pası (Karacaoğlan).

bottom of page